Мікроцемент або декоративна штукатурка: що краще?

Всім давно відомий матеріал - декоративна штукатурка або новинка в сфері будівництва – мікроцемент. Що вибрати і чому розповімо в нашій статті.

Що таке декоративна штукатурка і мікроцемент?

І мікроцемент, і декоративна штукатурка – це матеріали на цементній основі, які використовуються для декоративного оздоблення вертикальних і горизонтальних поверхонь. Декоративна штукатурка - це матеріал, який виробляється і використовується вже багато-багато років майстрами будівельної сфери в різних куточках Землі, а мікроцемент вважається новаторством в цій галузі і тільки набирає популярність. Наприклад, в Україні дизайнери тільки починають використовувати мікроцемент у своїх проектах, а в європейських країнах його активно застосовують не більше останнього десятиліття.

За допомогою мікробетону можна додати поверхні вигляду травертину, а за допомогою декоративної штукатурки – декоративного каменю.

Які особливості микроцемента?

Мікроцемент відрізняється своєю високою якістю і адгезією до багатьох поверхонь. Наприклад, мікроцемент можна наносити на такі поверхні, як бетон, цемент, штукатурка, гіпсокартон, а деякі види мікробетону відмінно тримаються ще й на металевих, плиткових і пластикових поверхнях. Така висока адгезія обумовлена спеціальними хімічними добавками у складі мікроцементу.

До речі, цей матеріал можна знайти як під назвою мікроцемент, так і під назвою мікробетон. Це повністю ідентичні матеріали.

З важливих переваг мікроцементу слід виділити тонкий шар нанесення на поверхню і можливість нанесення матеріалу на старе облицювальне покриття.

Які особливості декоративної штукатурки?

Існує тисячі видів декоративних штукатурок. Деякі види призначені для використання тільки всередині, а деякі можна застосовувати як всередині, так і зовні будівель. Декоративна штукатурка дуже міцний і стійкий матеріал, який не вимагає додаткового захисту, в тому числі і при використанні в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Декоративна штукатурка - матеріал, який також має відмінну адгезію до різних поверхонь і стійкий до багатьох речовин.

Висновок

Можемо зробити висновок, що обидва матеріали використовуються в якості декоративного облицювального матеріалу і відрізняються високою якістю, міцністю і широкою сферою використання. Матеріали дуже схожі між собою, тому вибрати кращий дуже складний. Краще дивитися на виробника і технічні характеристики конкретних матеріалів, порівнюючи їх вартість.

Але у виборі матеріалів ми можемо Вам допомогти. Телефонуйте за номером: 0 800 307 050 та отримайте безкоштовну консультацію.

Декоративна штукатурка Granito Wall(Граніто Вол)

Облицювальний матеріал на цементній основі для створення красивого декоративного покриття

Мікробетон Granito Travertino(Граніто Травертіно)

Матеріал для оздоблення стін і стель на цементній основі, до складу якого включена фракція мармурової крихти