Штукатурка і декоративні покриття

Де можна застосовувати затірки на основі цементу?

Через всіх цих недоліків сфера експлуатації затірки на основі цементу виходить досить вузькою. Саме тому виробники і розробляють інші види затерли, як, наприклад, в складі з полімерами або на основі епоксидних смол.

Яка затирка не темніє?

Якщо затирка потемніє, пожовтіє, покриється плямами, грибком або іншими одноклітинними живностями – загальний вигляд декоративного покриття буде зіпсований і неприємний при використанні.

Декоративна штукатурка нового покоління

За складом і експлуатаційними характеристиками мікробетон дуже нагадує високоякісну декоративну штукатурку, так як він також наноситься в якості облицювального шару на ідеально рівну поверхню і служить десятки років, не вимагаючи особливого догляду.

Мікроцемент або декоративна штукатурка: що краще?

І мікроцемент, і декоративна штукатурка – це матеріали на цементній основі, які використовуються для декоративного оздоблення вертикальних і горизонтальних поверхонь.

Мікробетон Granito Travertino: переваги та технічні особливості матеріалу

Мікробетон Granito Travertino - дуже міцний і зносостійкий матеріал, який проводитися на основі цементу і спеціальних хімічних добавок, які забезпечують міцність і довговічність покриття.