Вибираємо фарбу для паркінгів

Паркінги - це місця з високою інтенсивністю експлуатації, які піддаються постійному навантаженню. Тому матеріали для поверхонь, в тому числі і фарбу, потрібно вибирати високоякісні. В іншому випадку вони не прослужать і двох років. 

Тому в цій статті ми пропонуємо ознайомиться з параметрами, якими повинна володіти фарба для паркінгів, а також порекомендуємо кілька відповідних матеріалів від перевіреного виробника.

Необхідні параметри фарб для паркінгів

Перш за все матеріал повинен бути міцним і зносостійким, включаючи стійкість до стирання від постійного потоку машин. Перефарбування паркінгу може доставити досить багато турбот власнику, включаючи незадоволених відвідувачів, які будуть шукати місце для паркування машини і орендарів, які будуть скаржитися на різке падіння кількості відвідувачів в їх магазинах і, як наслідок, зменшення придбання товарів. 

Також важливо, щоб фарба була стійкою до щоденного вологого прибирання, без якого неможливо утримати чистоту на паркінгах торгових центрів та інших приміщень з щоденним величезним потоком людей.

Крім цього, фарба повинна лягати рівномірним кольором незалежно від типу поверхні. Так як дуже часто до етапу створення розмітки на поверхнях паркінги зміцнюються спеціальними матеріалами, такими як лаки, сухі топінги, просочення або кюрінги. Саме тому важливо, щоб фарба по всій поверхні лягала в одному відтінку. 

І останнє, рекомендується купувати негорючу фарбу для паркінгів, так як ситуації в нашому світі можуть траплятися різні, тому не варто нехтувати запобіжними заходами. 

Матеріал для створення розмітки в паркінгах

Виходячи з вищеописаних параметрів хотіли б порекомендувати матеріал Teknobond 950. Це високоякісна фарба для створення розмітки на асфальтованих і бетонних дорогах, а також паркінгах. Матеріал наноситися як в 1, так і в 2 шари, в залежності від експлуатаційних вимог. При нанесенні в один шар матеріал має щільність 150 г/м2. 

Фарба швидковисихаюча, тому її дуже зручно використовувати в конструкціях будь-якого призначення, так як вже через 3 години після нанесення об'єкт можна вводити в експлуатацію. До речі, саме схоплювання матеріалу з поверхнею відбувається протягом 10-15 хвилин в залежності від температури, тому працювати з фарбою Teknobond 950 необхідно швидко і чітко. 

На деяких об'єктах однією з вимог до фарби може бути еластичність. Тому тут краще використовувати фарбу з тієї ж серії під назвою Teknobond 980

Обидва матеріали мають широку колірну палітру, а також під замовлення можна створити будь-який колір з палітри RAL.

Фарба для дорожньої розмітки Teknobond 950(Текнобонд 950)

Однокомпонентна фарба для дорожньої розмітки

Фарба для дорожньої розмітки Teknobond 980(Текнобонд 980)

Однокомпонентна фарба для дорожньої розмітки