Параметри для вибору плиткового клею в ванну

Якісний відповідний плитковий клей - це половина успіху в декоруванні поверхонь плиткою, особливо приміщень з підвищеною вологістю, як ванна кімната. У свою чергу, вибір плиткового клею є важливим етапом при підборі ремонтно-будівельних матеріалів. Тому у цій статті ми дамо пару простих, але слушних порад щодо вибору клейового складу для плитки.

Якими параметрами має бути наділений плитковий клей для ванної кімнати?

Перш за все, він повинен бути вологостійким, а що стосується інших параметрів, то вони зазвичай залежать від обраного Вами декоративного матеріалу. На прикладах двох видах плитки розповімо, як це працює.

Укладання невеликої керамічної плитки

Укладання керамічної плитки невеликих розмірів, наприклад, 20 * 30 см не вимагає використання клейової суміші з підвищеними характеристиками міцності або еластичністю. Для такого виду декоративного матеріалу використовувати вологостійкий клей категорії С1 буде цілком достатньо. Він якісно приклеїть облицювальний матеріал до основи і обійдеться досить дешево. 

Радимо звернути увагу на універсальну клейову суміш для керамічної плитки Teknofay C1T. Клей має високу адгезію і може застосуватися в приміщеннях з підвищеною вологою.

Укладання важкого натурального каменю

Що стосується більш габаритних видів декоративного матеріалу, наприклад, граніту, мармуру або будь-якого іншого натурального каменю, то у цьому випадку необхідно вибрати клей виключно еластичний і більш високої якості-категорії С2. Таким чином важкий декоративний матеріал протримається десятки років на вашій поверхні без відклеювання або сповзання. Але, звичайно, всі ремонтні роботи повинні бути виконані правильно.

Клейова суміш Teknofay C2TE S1 відмінно впорається зі своїм завданням - укладанням важкого натурального каменю і багатьох інших декоративних матеріалів: мармуру, граніту, порцеляни, вітража і цегли. Цей клей еластичний, посилений і відрізняється дуже високою адгезією. Також матеріал водонепроникний, завдяки чому його можна використовувати як у вологих приміщеннях, так і в конструкціях, які перебувають в постійному контакті з водою, як, наприклад, басейни.

Еластичний клей для керамічної плитки та граніту Teknofay Flex C2TE S1(Текнофей Флекс C2TE S1)

Еластичний високоефективний клейовий розчин для укладання керамічної плитки, порцеляни, граніту, мармуру, натурального каменю, вітража і цегли

Клей для керамічної плитки Teknofay C1T(Текнофей C1T)

Клей для керамічної плитки на цементній основі, з високою адгезією