Матеріали для підвищення міцності бетону
Такий упрочнитель підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування, але впорається з його укладанням тільки майстер з великим досвідом
Читати статтюПросочення для мінеральних поверхонь основі силікату літію
Teknoser Lityum – поверхневий зміцнювач на водній основі силікату літію, що використовується для зміцнення, знепилювання нових та існуючих бетонних підлог та бетону. При нанесенні на бетонну поверхню матеріал проникає в її структуру, де відбувається хімічна реакція, у результаті якої утворюються кристали, що заповнюють пори бетону. Так як матеріал на літієвій основі, він менш схильний до утворення стійких сольових плям в порівнянні зі схожими матеріалами на основі натрію або калію.
Застосування
Teknoser Lityum призначений для покращення зносостійкості, щільності та зміцнення бетонних поверхонь. Особливістю літієвої пропитки є властивість самополірування, тобто чим більша зносостійкість підлоги, тим кращий зовнішній вигляд. Підходить як для внутрішнього застосування, так і для зовнішнього. Зазвичай застосовується на горизонтальних старих або нових бетонних поверхнях, які мають бути високостійкими до стирання, наприклад склади, торгові центри, промислові підприємства, ангари, автосервіси. Також використовується для знесилення збірних бетонних елементів.
Характеристики / переваги
Термін придатності | 24 місяці в сухому середовищі в закритій упаковці |
Упаковка | Металеве відро 17 кг |
Щільність суміші (En ISP 2811-1) | 1,10 г/см2 |
Температура застосування | + 2 °C - + 38 °C |
Час затвердіння | 4-6 годин |
Час введення в експлуатацію | 7 днів |
Якість основи / попередня підготовка
Teknoser Lityum можна наносити на уже існуючий або свіжоукладений бетон. Свіжий бетон повинен бути витриманий протягом 7-14 днів, щоб досягти достатньої міцності. Перед нанесенням матеріалу слід обов’язково очистити поверхню від будь-яких видів масла, іржі, бруду та інших речовин, які можуть завадити проникнути матеріалу в основу. Всі старі покриття та просочення повинні бути видалені.
Якість бетону має бути від С20/25, якість стяжки – від EN 13813 CT C25-F4.
Нанесення
Матеріал слід наносити рівномірно та безперервно за допомогою механічного розпилювача у такій кількості, щоб нанесена плівка залишалася вологою протягом 30 хвилин. Через 30-45 хвилин матеріал почне густіти. Злегка слід змочити поверхню шляхом розбризкування води для зменшення ковзання, після чого обробити її протягом 10-20 хвилин щіткою з м’якою щетиною або за допомогою спеціальної машини для чистки підлог. Через 20 хвилин матеріал знову почне густіти. Слід промити підлогу і видалити матеріал за допомогою швабри або пилососа для вологого прибирання.
Для пористих поверхонь, які мають грубу текстуру, може знадобитись нанесення ще одного шару. Другий шар наноситься тільки після того, як перший висохне.
Затвердіння відбувається через 7 днів, а глянцевий ефект з’являється на поверхні поступово через 30-90 днів, в залежності від частоти миття поверхні.
Обмеження
1. Чим можна просочити бетон?
Існує кілька видів просочень для бетону, серед яких літієві вважаються одними із найкращих. Літієве просочення можна наносити як на старий, так і на свіжоукладений бетон. При нанесенні на стару бетонну поверхню її потрібно правильно підготувати.
2. Чим покрити бетон на вулиці?
Для того, що б продовжити термін есплуатаціі бетонної поверхні, бетонну основу обов'язково потрібно захищати від атмосферних впливів, лугів, перепадів температури і тд. Одним із кращих зміцнювачів для бетону вважається літієве просочення Teknoser Lityum.
3. Чим просочити бетонну стяжку?
Просочити бетонну стяжку рекомендується високоякісним просоченням Teknoser Lityum на основі силіката літія. Завдяки кристалам просочення, які проникають глибоко в пори, матеріал збільшує міцність бетону.
4. Чим можна зміцнити стяжку?
Стяжку можна зміцнити просоченням для бетону, яка збільшить зносостійкість і непроникність поверхні, а також запобіжить руйнування основи при низьких температурах.
5. Чим покрити бетонну підлогу в цеху?
Бетонну підлогу в цеху можна зміцнити як сухим топінгом і лаком для бетону, так і рідким просоченням, наприклад, літієвим, яке не вимагає додаткового фінішного покриття і зміцнить бетон у кілька разів.
Такий упрочнитель підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування, але впорається з його укладанням тільки майстер з великим досвідом
Читати статтюНезважаючи на високу міцність конструкцій з бетону, з часом він може руйнуватися через вплив різних факторів. Особливо чутливим до них є спочатку незахищений або неукріплений бетон.
Читати статтюНаприклад, для магазину або торгового центру можна використовувати або кварцовий топінг, або лак, а для складського приміщення краще зробити більш міцне покриття і використовувати корундовий топінг або застосувати відразу два види упрочнителей: корундовий топінг і лак.
Читати статтюПаркінг – це приміщення або відкритий майданчик, призначена для стоянки великої кількості авто. Таке місце повинно бути зручним в експлуатації, без великих ям і западин, а також відповідати певним вимогам.
Читати статтюПромислова підлога має бути стійкою до негативного впливу вологи, хімічних речовин, має захищати залізобетонну конструкцію від механічних впливів, перепадів температур.
Читати статтюІснує маса нюансів при роботі з сухими зміцнювачами, недотримання яких може привести до розстріскування поверхні.
Читати статтюПросочення для бетону - це спеціальний рідкий упрочнитель, який проникає в пори бетону і робить поверхню більш міцною, зносостійкою, водостійкою і непильною.
Читати статтюУпрочнитель для бетону Teknoser Lityum допоможе попередити появу пилу, допоможе захистити бетон від впливу вологи та інших негативних факторів.
Читати статтю