Чим покрити бетон щоб він не пропускав воду?
Бетон потребує захисту від впливу вологи з однієї простої причини: коли вода заходить в пори бетону, вона поступово починає його руйнувати зсередини
Читати статтюДвокомпонентна епоксидна наливна підлога
Teknobond 500 – двокомпонентна кольорова епоксидна наливна підлога на водній основі для влаштування промислових полімерних покриттів, стійка до впливу хімічних речовин. Матеріал є нетоксичним, при затвердінні утворює рівне, естетично красиве покриття підлоги.
Застосування
Епоксидне покриття Teknobond 500 підходить для використання у якості основного шару в системі полімерного покриття. Застосовується у приміщеннях із середнім навантаженням, у таких як ремонтні майстерні, склади, багатоповерхові та підземні паркінги, житлові приміщення, кафе, ресторани та навчальні заклади. Також можна використовувати у вологих промислових приміщеннях з виробництва напоїв та харчової продукції.
Характеристики / переваги
Колір |
Різні кольори |
Упаковка |
20 кг (А + В) |
Термін придатності |
12 місяців |
Введення в експлуатацію |
7 днів |
Час життя суміші |
30 хвилин |
Щільність суміші |
1,45 +0,02 гр/мл |
Витрата |
1,5 кг/м² |
Зносостійкість |
60-70 мг (СS 10 / 1000 гр / 1000 об) |
Твердість за Шором D |
76 |
Міцність на вигин (TS EN 196-1) |
> 30 Н/мм² |
Міцність на стиск |
> 55 Н/мм² |
Міцність адгезії з бетоном |
> 4 Н/мм² |
Якість основи / попередня підготовка
Матеріал Teknobond 500 застосовується на всіх типах мінеральних поверхонь: старі або нові бетонні основи, самовирівнюючі ремонтні суміші. Бетонна поверхня має бути міцною, рекомендована міцність на стиск бетонної стяжки має бути від 25 Н/мм2, а міцність на відрив від 1,5 Н/мм2. Бетонну поверхню необхідно ретельно очистити від слабких частин, залишків будь-яких сторонніх матеріалів, бруду, пилу та інших речовин, що можуть знизити адгезію матеріалу. Слабкий бетон має бути повністю видалений, дефекти поверхні мають бути відремонтовані.
Перед нанесенням Teknobond 500 поверхню обов’язково слід прогрунтувати епоксидною грунтовкою Teknobond 300.
Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину перелийте компонент В (затверджував) до компоненту А (епоксидна смола) і за допомогою низькошвидкісного міксеру (400 об/хв.) змішайте суміш 2-3 хвилини до отримання однорідної маси. При цьому слід захоплювати ділянки, прилеглі до дна та до країв змішувальної ємності.
При необхідності до Teknobond 500 додається кварцовий пісок.
Нанесення
Teknobond 500 наноситься на рівну та прогрунтовану бетонну поверхню. Підготовлену суміш слід рівномірно розподілити по поверхні протягом 30 хвилин за допомогою зубчатого шпателя або голчастого валика з метою уникнення бульбашок повітря.
Після нанесення матеріал протягом 24 годин слід захищати від безпосереднього впливу води.
Обмеження
1. Що потрібно для епоксидної підлоги?
Для створення наливного епоксидного покриття потрібні: міцна рівна бетонна поверхня, спеціальний праймер для епоксидних підлог, без якого не варто робити епоксидне покриття і зубчастий шпатель.
2. Скільки коштує епоксидна підлога?
Вартість епоксидної підлоги за 1 квадратний метр складає близько 750 грн (враховуючи вартість праймеру Teknobond 300 і двокомпонентної епоксидної наливної підлоги Teknobond 500).
3. Чи можна використовувати наливну підлогу як фінішне покриття?
Наливна підлога – це міцне фінішне покриття. Гарним варіантом є епоксидна наливна підлога, яка вважається досить дорогим покриттям, але дуже красивим, якісним і довговічним.
4. Чим гарна наливна підлога?
До переваг наливної підлоги Teknobond 500 можна віднести високу зносостійкість, стійкість до впливу кислот, лугів і миючих засобів, водонепроникність, широкий вибір кольорів, відсутність стиків на поверхні.
5. Яка витрата наливної підлоги?
Витрата епоксидної наливної підлоги становить близько 1,5 кг/м2. При додаванні кварцового піску, витрату наливної підлоги можливо знизити до 1-1,2 кг/м2.
6. Чи можна стелити лінолеум на наливна підлога?
Так, можна. Лінолеум потрібно стелити на рівну поверхню, тому укладаючи фінішний матеріал на наливна підлога можна досягти ідеально рівну поверхню.
7. Чим небезпечні наливні підлоги?
Наливна підлога не представляє ніякої небезпеки. Матеріал нетоксичний, тому його сміливо можна використовувати в житлових приміщеннях, кафе, ресторанах і навчальних закладах.
8. Чи можна робити наливні підлоги в квартирі?
Так. Наливна підлога дуже зручно використовувати в квартирі в порівнянні зі звичайною стяжкою, яку можна заливати тільки по всій квартирі, в той час, як наливна підлога можна заливати в якусь одну або кілька частин приміщення.
9. Скільки буде коштувати підлога з епоксидної смоли?
Вартість підлоги з епоксидної смоли, включаючи епоксидний праймер, становить близько 750 грн за квадратний метр.
Бетон потребує захисту від впливу вологи з однієї простої причини: коли вода заходить в пори бетону, вона поступово починає його руйнувати зсередини
Читати статтюНезважаючи на високу міцність конструкцій з бетону, з часом він може руйнуватися через вплив різних факторів. Особливо чутливим до них є спочатку незахищений або неукріплений бетон.
Читати статтюНайголовнішим завданням будь-якого праймера є забезпечення високої адгезії між матеріалом і підставою. Таким чином фінішне покриття, в нашому випадку наливна підлога, з часом не почне відшаровуватися, кришитися або відвалюватися.
Читати статтюСеред видів наливної підлоги, які підходять для застосування в квартирах і інших житлових приміщеннях, виділяють поліуретанові і епоксидні.
Читати статтюЕпоксидний наливна підлога - це міцне зносостійке покриття, до складу якого входять епоксидні смоли.
Читати статтюПідлогові покриття в складських приміщеннях повинні відповідати певним вимогам, так як інтенсивність експлуатації там дуже висока. У складах їздять і навантажені навантажувачі до 10 тонн вагою, і стоять стелажі з продукцією.
Читати статтюВідмінним рішенням для наливної підлоги паркінгу стане використання двокомпонентного епоксидного Teknobond 500, він застосовується також для складів, естакад, кафе, ресторанів, ангарів, навчальних закладів і приміщень із середнім навантаженням.
Читати статтю